Örümcek Adam 3
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 169 Görüntülenme

Örümcek Adam 3

Peter hayatın yavaş yavaş yoluna girmektedir sonunda sevgilisi Jane ile arasını düzelten kahramanımız hayat yaşamında dengeyi kuracaktır. Fakat bütün kötü adamlar Peter'in yakasını bırakmayacaktır. Bu seferde kum adam karşısına çıkacaktır. Örümcek adam kendini yenileyerek siyaha dönüşmüştür ve değişim kendi kişiliğini de güçlendirecektir. Bu değişim Peter'in hayatındaki kişileri ihmal etmesine neden olacaktır veya istemeyerek olmaktadır. Bütün bu kötü adamlar karşısında aslında peter bu savaştan galip gelmek istiyorsa önce içindeki düşmanı yenerek galip gelecektir.


Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. › İyi seyirler dileriz

Örümcek Adam 3 izle

Örümcek Adam 3 izle Peter hayatın yavaş yavaş yoluna girmektedir sonunda sevgilisi Jane ile arasını düzelten kahramanımız hayat yaşamında dengeyi kuracaktır.

Örümcek Adam 3 Türkçe Dublaj izle

Örümcek Adam 3 Türkçe Dublaj izle Fakat bütün kötü adamlar Peter’in yakasını bırakmayacaktır. Bu seferde kum adam karşısına çıkacaktır. Örümcek adam kendini yenileyerek siyaha dönüşmüştür ve değişim kendi kişiliğini de güçlendirecektir. Bu değişim Peter’in hayatındaki kişileri ihmal etmesine neden olacaktır veya istemeyerek olmaktadır. Bütün bu kötü adamlar karşısında aslında peter bu savaştan galip gelmek istiyorsa önce içindeki düşmanı yenerek galip gelecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?