Ölüm Odası – The Vault
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
4.8 IMDB Puanı 315 Görüntülenme

Ölüm Odası – The Vault

James Franco, Francesca Eastwood ve Taryn Manning gibi isimlerin başrolde olduğu korku ve gerilim filmi The Vault, basit bir hırsızlık hikayesiyle başlayıp özellikle ikinci perdesinde gerilim öğeleriyle dolup taşıyor. Leah ve Vee adlı iki kardeş, bir mafyanın deposunu yakan abilerini kurtarmak istiyorlar ve çözümü banka soygununda arıyorlar. Soygunda elde edilen parayla abilerini kurtarmak mümkün olmayınca bankanın müdür yardımcısı ile ortaklığa gidiyorlar. Ana kasadaki paradan müdür yardımcısına pay verme karşılığında anlaşan iki kız kardeş, paraları alıp gitmeyi umuyorlar ancak karşılarına tahmin etmedikleri şeyler çıkıyor. Kasada para yerine buldukları şey sonucunda büyük bir gerilimin ortasına düşüyorlar.


Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. › İyi seyirler dileriz

Ölüm Odası – The Vault izle

Ölüm Odası – The Vault izle James Franco, Francesca Eastwood ve Taryn Manning gibi isimlerin başrolde olduğu korku ve gerilim filmi The Vault, basit bir hırsızlık hikayesiyle başlayıp özellikle ikinci perdesinde gerilim öğeleriyle dolup taşıyor.

Ölüm Odası – The Vault Türkçe Dublaj izle

Ölüm Odası – The Vault Türkçe Dublaj izle Leah ve Vee adlı iki kardeş, bir mafyanın deposunu yakan abilerini kurtarmak istiyorlar ve çözümü banka soygununda arıyorlar. Soygunda elde edilen parayla abilerini kurtarmak mümkün olmayınca bankanın müdür yardımcısı ile ortaklığa gidiyorlar. Ana kasadaki paradan müdür yardımcısına pay verme karşılığında anlaşan iki kız kardeş, paraları alıp gitmeyi umuyorlar ancak karşılarına tahmin etmedikleri şeyler çıkıyor. Kasada para yerine buldukları şey sonucunda büyük bir gerilimin ortasına düşüyorlar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?