Matrix 3 – Matrix Revolutions
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 44 Görüntülenme

Matrix 3 – Matrix Revolutions

Matrix Revolutions serinin üçüncü filmidir. Neo sahip olduğu gücü kendinden emin bir şekilde sergilemektedir.İletişime geçtiği herşeyin şifresini çözebilen ve insanüstü özelliklere sahip olduğunun farkına varmıştır.İnsanlar tek tek Matrix'e karşı gelmeye çalışmaktadır.Amaçları tüm insanlığın geleceğini kurtarmaktır.Makineler karşı gelenlerin sayısı arttıkça tek ve son şehir olan Zion'a saldırmaya başlar.Herşeyin farkında olan Neo,Makineler şehrine gidip bir anlaşma yapmak ister.Neo Smith'i öldürecek ve böylece barış sağlanmış olacaktır.
Fragman Tek Part Vid


Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. › İyi seyirler dileriz

Matrix 3 – Matrix Revolutions izle

Matrix 3 – Matrix Revolutions izle Matrix Revolutions serinin üçüncü filmidir. Neo sahip olduğu gücü kendinden emin bir şekilde sergilemektedir.

Matrix 3 – Matrix Revolutions Türkçe Dublaj izle

Matrix 3 – Matrix Revolutions Türkçe Dublaj izle İletişime geçtiği herşeyin şifresini çözebilen ve insanüstü özelliklere sahip olduğunun farkına varmıştır.İnsanlar tek tek Matrix’e karşı gelmeye çalışmaktadır.Amaçları tüm insanlığın geleceğini kurtarmaktır.Makineler karşı gelenlerin sayısı arttıkça tek ve son şehir olan Zion’a saldırmaya başlar.Herşeyin farkında olan Neo,Makineler şehrine gidip bir anlaşma yapmak ister.Neo Smith’i öldürecek ve böylece barış sağlanmış olacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?