Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.1 IMDB Puanı 181 Görüntülenme

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy

Marvel Şirketinin yapmış olduğu destansı bir uzay macerasına hazır olunuz. Bütün evreni tehdit eden macera düşkünü Peter Quill, ihtiraslarla dolu kötü bir adam Ronan gıpta edilerek esrarengiz bir küreyi çalması ile her şey başlar. İnsan avına çıkacak olan bu kötü adamlar kainata doğru yol olmaktadır. Bu durumu engelleyecek olan dört kişilik ekipte Silah uzmanı Rakun, ağaç insan Groot, ölümcül olarak bilinen Gamora ve intikam ateşi ile kavrulan yok edici Drax vardır.


Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. › İyi seyirler dileriz

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy izle

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy izle Marvel Şirketinin yapmış olduğu destansı bir uzay macerasına hazır olunuz.

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy Türkçe Dublaj izle

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy Türkçe Dublaj izle Bütün evreni tehdit eden macera düşkünü Peter Quill, ihtiraslarla dolu kötü bir adam Ronan gıpta edilerek esrarengiz bir küreyi çalması ile her şey başlar. İnsan avına çıkacak olan bu kötü adamlar kainata doğru yol olmaktadır. Bu durumu engelleyecek olan dört kişilik ekipte Silah uzmanı Rakun, ağaç insan Groot, ölümcül olarak bilinen Gamora ve intikam ateşi ile kavrulan yok edici Drax vardır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?