Dönme Dolap – Wonder Wheel
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 605 Görüntülenme

Dönme Dolap – Wonder Wheel

Woody Allen imzalı film, 1950’li yıllarda Coney Adası’ndaki bir lunaparkta kesişen dört hayatı konu alıyor. Aktrislik yaptığı hayatına garsonlukla devam eden Ginny, atlı karınca öperatörü kocası Humpty, babasıyla uzun yıllar küs kalsa da mafyanın elinden kaçmak için babasının evine sığınan Caroline ve başarılı bir oyun yazarı olmak isteyen, aynı zamanda cankurtaranlık yapan Mickey arasında geçen filmde başrolleri Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple ve Justin Timberlake paylaşıyorlar.


Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. › İyi seyirler dileriz

Dönme Dolap – Wonder Wheel izle

Dönme Dolap – Wonder Wheel izle Woody Allen imzalı film, 1950’li yıllarda Coney Adası’ndaki bir lunaparkta kesişen dört hayatı konu alıyor.

Dönme Dolap – Wonder Wheel Türkçe Dublaj izle

Dönme Dolap – Wonder Wheel Türkçe Dublaj izle Aktrislik yaptığı hayatına garsonlukla devam eden Ginny, atlı karınca öperatörü kocası Humpty, babasıyla uzun yıllar küs kalsa da mafyanın elinden kaçmak için babasının evine sığınan Caroline ve başarılı bir oyun yazarı olmak isteyen, aynı zamanda cankurtaranlık yapan Mickey arasında geçen filmde başrolleri Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple ve Justin Timberlake paylaşıyorlar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?