Altitude
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.0 IMDB Puanı 208 Görüntülenme

Altitude

Denise Richards’ın hayat verdiği FBI ajanı Gretchen Blair, görev için başkent Washington’a doğru bir yolculuğa başlar. Uçakta yan koltuğuna oturan kişiden aldığı teklifle şaşıran Blair, uçağın kaçırılmak üzere olduğunu söyleyen yolcunun uçaktan kurtulması karşılığında yaptığı teklifle şaşkınlığa uğrar. Yolcu, kendisini kurtarması karşılığında tam 75 milyon Dolar teklif eder ancak Blair bunu ciddiye almaz. Kısa süre sonra çalınan bir hazinenin uçakta olduğunu düşünen hırsızlar, tüm uçağı aramaya başlarlar. Blair, uçak düşmeden veya bir sorun çıkmadan kendisinin ve diğer yolcuların hayatlarını kurtarmanın bir yolunu arar.


Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. › İyi seyirler dileriz

Altitude izle

Altitude izle Denise Richards’ın hayat verdiği FBI ajanı Gretchen Blair, görev için başkent Washington’a doğru bir yolculuğa başlar.

Altitude Türkçe Dublaj izle

Altitude Türkçe Dublaj izle Uçakta yan koltuğuna oturan kişiden aldığı teklifle şaşıran Blair, uçağın kaçırılmak üzere olduğunu söyleyen yolcunun uçaktan kurtulması karşılığında yaptığı teklifle şaşkınlığa uğrar. Yolcu, kendisini kurtarması karşılığında tam 75 milyon Dolar teklif eder ancak Blair bunu ciddiye almaz. Kısa süre sonra çalınan bir hazinenin uçakta olduğunu düşünen hırsızlar, tüm uçağı aramaya başlarlar. Blair, uçak düşmeden veya bir sorun çıkmadan kendisinin ve diğer yolcuların hayatlarını kurtarmanın bir yolunu arar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?