Açık Deniz 3: Kafes Dalışı – Open Water 3: Cage Dive
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.1 IMDB Puanı 31 Görüntülenme

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı – Open Water 3: Cage Dive

(2017)
Beraber show yapan 3 dost en son sıra dışı bir gösteri gerçeklştirmeyi düşünürler bunun içersinde köpek balıklarının bulunduğu bir yerde alış yapma fikri gelir. Hemen derhal 3 dostda bu fikri kabul ederek büyük beyaz köpek balıklarının hüküm sürdüğü sulara kemera ve başka malzemelerle beraber kafes ortamında dalış yapacaklardır. Amaçları çekecekleri görüntüleri daha sonra showlarında kullanmak olacaktır. Ancak asıl hesaba katmaları gereken büyük beyaz köpek balıklarının nekadar ileri gidebileceği olacaktır. Bu amaçla onları neyin beklediğini ön görü bile edemeyecekler ve bundan sonra kendi hayatta kalma mücadelerini kayıt altına alacaktır.


Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. › İyi seyirler dileriz

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı – Open Water 3: Cage Dive izle

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı – Open Water 3: Cage Dive izle Beraber show yapan 3 dost en son sıra dışı bir gösteri gerçeklştirmeyi düşünürler bunun içersinde köpek balıklarının bulunduğu bir yerde alış yapma fikri gelir.

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı – Open Water 3: Cage Dive Türkçe Dublaj izle

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı – Open Water 3: Cage Dive Türkçe Dublaj izle Hemen derhal 3 dostda bu fikri kabul ederek büyük beyaz köpek balıklarının hüküm sürdüğü sulara kemera ve başka malzemelerle beraber kafes ortamında dalış yapacaklardır. Amaçları çekecekleri görüntüleri daha sonra showlarında kullanmak olacaktır. Ancak asıl hesaba katmaları gereken büyük beyaz köpek balıklarının nekadar ileri gidebileceği olacaktır. Bu amaçla onları neyin beklediğini ön görü bile edemeyecekler ve bundan sonra kendi hayatta kalma mücadelerini kayıt altına alacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?